Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 mai 2017

Euroopa vabatahtlik teenistus "Kromatikon" Rumeenias

Otsime EVS vabatahtlikke Craiovasse, RumeeniasTeenistuse algus on 5. juuli (kestvus 6 kuud). Eesti vabatahtlikele on 2 kohta. Projekti käigus korraldatatakse erinevaid üritusi, millega soovitakse suurendada teadlikkust teistest kultuuridest (jm). Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, söögiraha (100 €/kuus), tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (60 € kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Vaata projekti infopakki SIIN. Infopakis on valed kuupäevad, sest projektis oli ka esimene osa, see EVS on teine osa. Õiged kuupäevad on 5. juuli 2017 - 4. jaanuar 2018


Kandideerimise tähtaeg on 30. mai 2017. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri paralleelselt (sama e-mailiga) aadressidele: evs.seiklejad@gmail.com ja  andctr@yahoo.ro

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga SIIN

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :)

2 kommentaari:

  1. Sama küsimus, kui projekt on aktiivseks märgitud, siis kas pole leitud vabatahtlikut või on valimisprotsess alles käigus? Samuti huvi. :)

    VastaKustuta