Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

25 mai 2017

Koolitus "Employouth: Youth Workers for Young People Empowerment" Küprosel

22. - 29. juuli 2017 toimub Larnacas, Küprosel koolitus, mille teemaks on noorte tööhõive. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 30 € Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Vaata võimalik lennuvariante SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN.


Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 28.05ks (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

2 kommentaari:

 1. Tere,

  "Vaata võimalik lennuvariante SIIN. " all on lennu väljumise aja variant 22. juuli pandud, kuigi peaks 20 olema :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Aitäh tähelepaneku eest, ikka 22. peaks saabuma (sobivad lennud, mis jõuavad hommikupoole või võib tulla päev varem näiteks). Algses blogikuulutuses oli saabumise kuupäev vale (nüüd sai parandatud) :)

   Kustuta