Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

07 mai 2017

Lühiajaline Euroopa vabatahtlik teenistus "Man and Karst" Horvaatias

Otsime kuut vabatahlikku lühiajalisse projekti Perusic -usse, HorvaatiasTeenistuse kuupäevad on 3. juuli - 30. august 2017. Eesti vabatahtlikele on 6 kohta. Projekti käigus toimub töö kohalikus rahvuspargis. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, söök, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha   ning sõidukulud kaetakse kuni 275 € ulatuses. 

Vaata projekti infopakki SIIN, ajakava SIIN, rahvuspargi infot SIIN, projekti kokkuvõtet SIIN ja kommentaare majutuse ja kohapealse osas SIIN. Ajakava vaatamiseks lae see alla, excelis on erinevad tabid eri nädalate jaoks.

Mõned võimalikud lennuvariandid, vaata hindu SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 29. mai 2017. Hetke seisuga 1 vaba koht projekti!  Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV ja motivatsioonikiri aadressideleevs.seiklejad@gmail.com. Kirja pealkirjaks pane Man and Karst ja CV ja motivatsioonikiri nimeta oma nimega. 

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga SIIN

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud  lühiajalist EVSi (alla 2 kuu), samas peale projekti on sul endiselt võimalik teha pikaajalist EVSi (kuni 10 kuud).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :)

10 kommentaari:

 1. Autor on selle kommentaari eemaldanud.

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Mul ka samad küsimused.

   Kustuta
  2. Korraldaja vastus :

   The pocket money is 4€ per volunteer per day, it's been like that since we started with EVS.
   They'll get money for food in weekly period (or two weeks) and they cook by themselves. After they buy food they need to give their receipts to our accountant.
   There's no wifi in the houses because we want them to communicate, but there are always local bars, library or open network of our municipality building, all located within 2km.

   Kustuta
 2. Kas reisikulud kaetakse ka juhul kui sõidan kohale oma autoga? Lennukiga ei jõua vist kahe kuu jaoks kõiki asju kaasa võtta :)

  VastaKustuta
  Vastused
  1. Lennukiga minnes saab võtta äraantava pagasi, 20 kg. See peaks küll täiesti piisav olema 2 kuu jaoks (meil minnakse vabatahtlikuks ka aastaks ja siis on ikka sama limiit). Riideid saab ju pesta :)
   Autoga minek ei ole üldjuhul õigustatud kui ei ole spetsiifilist (nt meditsiinilist) põhjust.

   Kustuta
 3. Huvi pärast küsin, kas tegu on iga-aastase projektiga? :)

  VastaKustuta
 4. Download APlikasi ayam bangkok blitar Di Playstore ataupun App Store kesayangan anda BOLAVITA Sabung Ayam

  VastaKustuta