Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

03 juuli 2017

Partnerlusseminar "Quality EVS 4 Inclusion" Eestis

11. - 21. juuli 2017 toimub Kivi turismitalus, Viljandi lähistel  koolitus, mille teemaks on uute partnerluste loomine Euroopa vabatahtliku teenistuse projektide jaoks. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti ostame osalejatele Eesti sisesed piletid / korraldame transpordi. Projektis on osalustasu 20 €. Kui sul ei ole võimalik osalustasu maksta, siis anna sellest teada ankeedi lisainfos ning saame leida lahenduse. 

Vaata projekti infopakki SIIN. Seminari algne ajakava asub SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN Hetke seisuga (09.07) üks vaba koht!

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar