Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

29 juuli 2017

Koolitus "The Future We Want", esimene osa Madeiral, Portugalis ja teine osa Rumeenias

3.-12. november 2017 toimub Madeiral, Portugalis koolitus, mille teemaks on maailmaharidus. Koolitus on kaheosaline, esimene osa on Madeiral novembris ja teine osa Rumeenias 13.-22. aprill. Vahepeal tuleb osalejatel läbi viia ka kohalikke tegevusi. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejale on 1 koht. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), reisikulud hüvitatakse 820 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Vaata projekti infopakki SIIN.
Vaata võimalikke piletihindu SIIN
Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa.

Ilmselt on huvi antud projekti osas suur, seega on antud projekti kandideerimisel lisatingimused:

- osaleja peab olema panustanud Seiklejate Vennaskonna tegevustesse varasemalt
- osaleja on valmis sügisel 2017 (september/oktoober) läbi viima 5 infotundi koolides/noortekeskustes, et tutvustada SV poolt pakutavaid rahvusvahelisi võimalusi (eesmärk jõuda just nende noorteni, kes varem pole antud võimalustest kuulnud)
- osaleja on valmis jagama oma eelnevat projektikogemust Seiklejate Vennaskonnaga läbi lühivideo (tuleb esitada koos kandideerimisavaldusega)

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 03.08.2017 (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar