Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

29 juuli 2017

Noortevahetus "Come Over Your Fears" Inglismaal

9.-17. oktoober toimub Great Yarmouth-is, Inglismaal noortevahetus, mille teemaks on aktiivne eluviis. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16-23 (grupijuhid 18+). Eesti osalejatele on 15 kohtaOsalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 170 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Projekt sobib hästi ka neile, kellel varasem projektikogemus puudub. Projekti põhirõhk on kultuuride vahelisel suhtlusel ja uute sõprade leidmisel, projekti teema on teisejärguline. 

Reisikindlustus on kohustuslik ja iga osaleja omavastutus. Euroopa ravikindlustuskaardist ainult ei piisa. 

Vaata võimalikke piletihindu SIIN.  Odavad otselennud Riiast, vt hindu SIIN.

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 09.08.2017 (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles! 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar