Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

29 juuli 2017

Euroopa vabatahtlik teenistus "Development Support for Transylvania: Volume 5" Rumeenias

Otsime EVS vabatahtlikku Cristuru Secuiesc-i, RumeeniasseTeenistus kestab 1. september 2017 - 1. märts 2018. Valida saab paljude erinevate projektide vahel (vt infopakk). Kuigi eesti osalejad on eelistatud projekti, mille teemaks on veebiraadio, siis huvi korral võib kandideerida ka kõikidesse teistesse projektidesse. Kandideerima on oodatud 17-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit (120 €/kuus), tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (60 € /kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Vaata projekti infot SIIN

Kandideerimise tähtaeg on 7. august 2017. Kandideerimiseks saada oma inglise keelne CV aadressideleevs.seiklejad@gmail.com joffice.ata@gmail.com (paralleelselt sama emailiga) ja täida ära ANKEET

Projekt on juba rahastuse saanud. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond. 

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kõik küsimused postita kommentaaridesse, küsi julgelt! :) 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar