Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

19 november 2014

Koolitus Türgis "Gender Discrimination" (EDASI LÜKATUD)

10.-15. detsember toimub Bursas, Türgis koolitus, mille teemaks on sooline diskrimineerimine. Räägitakse soolisest sotsiaalsest tasakaalust, soolise võrdõiguslikkuse poliitikast ja Euroopa Liidu seatud suundadest antud valdkonnas. Kohal on osalejad Bulgaariast, Rumeeniast, Hispaaniast, Türgist ja Eestist. Hetkel on Eesti osalejatele (18+) 4 kohta. Koolitus toimub Bursa linnas, 4* hotellis, mis ei ole väga kaugel Istanbulist. Koolitusel on Türgi korraldajate poolne osalustasu 15 €, majutus, toit ja kohapealsed tegevused on tasuta. Samuti kaetakse 70 % reisikuludest. Hetkel on otselennud Istanbuli ca 176 €, seega lennupiletite omakulu on umbes 53 €. 

Kahjuks otsustasid türklased projekti siiski edasi lükata (ja andsid meile teada peale seda kui olime kuulutuse üles pannud).  Vabandame nende ees, kes juba kandideerisid. Kui tuleb uus info, siis saame täpsemalt teada anda. 

Tegu ei ole originaalis meie partnerlusega projektiga, kuid oleme abiks, sest Eesti algsel partneril oli raskusi osalejate leidmisega. Hetkel ootame täiendavat infot projekti sisu osas.