Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

03 detsember 2014

Kiire pakkumine - noortevahetus Rumeenias 11.-19. detsember

11.-19. detsember toimub Bustenis, Rumeenias noortevahetus, mille teemaks on aktiivne eluviis. Osalema on oodatud noored vanuses 18-25 ja grupijuht vanusepiiranguta (kokku 5 kohta). Lisaks eestlastele on kohal Itaalia, Läti, Leedu, Rumeenia, Poola, Bulgaaria ja Hispaania noored. Noortevahetuses osalemine on tasuta (majutus, toit, tegevused), ise tuleb alguses osta piletid, millest 70 % saab tagasi. Hetkel on piletid algusega Riiast ca 215 € (odavlennufirmad), ning algusega Tallinnast ca 250 € (Turkish airlines) (omakulu vastavalt 64,5 - 75 €). 

Kandideerimiseks täida ära ANKEET ASAP! Kohtade täitmine toimub kiiruse alusel ;) Hetkel veel 2-3 vaba kohta. 
Vaata noortevahetuse infopakki SIIN ja ajakava SIIN

Tegu ei ole meie partnerlusega projektiga, kuid otsustasime abiks olla, sest esialgne partner loobus. Samuti puudub meil varasem kogemus antud partneriga, kuid programm tundub huvitav :)