Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 oktoober 2015

Koolitus ja noortevahetus Suurbritannias

31. oktoober - 7. november toimub Sheffildis, Suurbritannias koolitus, mille teemaks on liidrioskused ja ettevõtlikkus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 1 koht.  Peale koolitust tuleb osalejal osaleda ka grupijuhina noortevahetusel Inglismaal 8. - 14. veebruar 2016 (ainult koolitusel osalemine ei ole võimalik). Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275  ulatuses. Projektis on korraldajate poolne  ühekordne osalustasu 50 €, mis katab osaluse nii koolitusel kui noortevahetusel. 

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 17. oktoobriks 2015 (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.