Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

16 oktoober 2015

Õppevisiit Sitsiiliasse

2.-8. detsember toimub Villafranca Tirrenas, Itaalias õppevisiit, mille eesmärgiks on offline kommunikatsioon. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid, noortega töötavad inimesed, KOV esindajad ja poliitikud (18+). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 360  ulatuses. Projektis ei ole osalustasu (infopakis kirjas olev osalustasu ei kehti eesti osalejatele). 

Vaata projekti infopakki SIIN ja ajakava SIIN

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 18. oktoobriks 2015 (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.