Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 juuli 2016

Lühiajaline EVS Horvaatias "Build up"

Otsime kolme EVS vabatahtlikku  teenistusse, mis toimub 14.-28. august 2016. Projektis tegeletakse käsitööga ja aidatakse kaasa kogukonna tegevustele.  Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ning samuti taskuraha (60 €). Kaetakse reisikulud 275 € ulatuses (edasi-tagasi). Lisaks sellele on vabatahtlikule ka ettevalmistus ja EVS vabatahtliku kindlustus. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond.

Projekti infopakk asub SIIN

Kandideerimiseks lae alla taotlusvorm ja saada see aadressile: evs.seiklejad@gmail.com 

Kandideerimise tähtaeg on 27. juuli (kaasa arvatud). 

Selleks, et osaleda antud projektis, ei tohi kunagi olla teinud EVSi).  Kui teed selle teenistuse, võid veel osa võtta teenistusest pikkusega kuni 11,5 kuud.

Juhul kui osutud valituks, tuleb vabatahtlikul ka osaleda Seiklejate Vennaskonna poolses ettevalmistuses (kokkuleppel).

Postitage kõik küsimused kommentaaridesse, et ka teised näeksid (võib-olla on samad küsimused).