Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

20 september 2017

EVS vabatahtliku projekt "Face to face: health included!" Sloveenias

Otsime EVS vabatahtlikku Kamniku linna, SloveeniasseTeenistus kestab 1. oktoober 2017 - 1. juuli 2018. Projekti teemaks on töö erivajadustega noortega ja tervislikud elustiilid. Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, tagatakse toitlustus, tegevused ja kindlustus. Lisaks igakuine taskuraha (92 € /kuus)  ning kaetakse ka sõidukulud kuni 275 € ulatuses. 

Loe organisatsiooni kohta lisa nende FB lehelt.
Vaata projekti infot SIIN

Kandideeri projekti ASAP, hetkeseisuga koht vaba. Kandideerimiseks täida ANKEET ja saada oma inglise keelne CV paralleelselt aadressidelekristina.smitran@cirius-kamnik.si ja evs.seiklejad@gmail.com  

Projekt on juba rahastuse saanud.

Tutvu kindlasti ka EVS lisainfoga Seiklejate Vennaskonna lehel SIIN ja Noorteagentuuri lehel SIIN.

Projektis osalemiseks pead elama teenistuse alguses Eestis. Samuti ei tohi sa olla varem teinud pikaajalist (üle 2 kuu) EVSi (seda saab teha ainult kord elus).

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar