Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

17 veebruar 2015

Koolitus Slovakkias vaesusest ja võimaluste loomisest vähemate võimalustega noortele

31.03 - 08.04 toimub Slovensky Raj-s, Slovakkias koolitus, mille teemaks on vaesus ja vähemate võimalustega noorte kaasamine. Projektis on eesti osalejatele 3 kohta, kandideerima on oodatud noorsootöötajad ja noortejuhid. Lisaks Eestile on kohal osalejad Rumeeniast, Makedooniast, Itaaliast, Türgist, Hispaaniast ja Slovakkiast. Koolitusel osalemine on tasuta (majutus, toit, tegevused) ning reisikulud on kaetud 100 % (kuni 275 € ulatuses). Projektil on korraldajate poolne osalustasu 30 €, mis arvestatakse maha tagasisaadavast rahast.

Projekti majutuskohta vaata SIIT


Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Enne kandideerimist veendu, et antud kuupäevad on sul tõesti vabad ja saad osaleda (pole eksameid vms).

Kokkuvõte inglise keeles:

 The training course focuses on the social issues such as poverty and marginalization and the young peoples lack of opportunities. In other words as its name suggest it, "So close, yet so far", the project was designed to inform and generate awareness on the poverty matter in Europe resulting from lesser opportunity backgrounds.  The youth workers will gain the skills and knowledge to help youth with fewer opportunities to combat poverty. The organizers aim to teach them methods to combat it so that opportunities do not remain out of reach.  The youth workers will attain new knowledge and skills in relation with the young people with disadvantaged backgrounds.
The training course will be entirely based on the concept and methods of non-formal education and will allow participants, with help and support of the trainers, to develop their own educational games, which can be later on used in their own work and among members of their local communities. As a result of the TC, we expect to equip the participants in new skills and know-how, which will be extremely useful in their every day work of sharing culture of peace, mutual understanding and respect: this time, not in a game, but in real life.

2 kommentaari:

  1. Kahjuks ei ole saanud vastust eposti aadressilt, kas on informatsiooni projekti täituvuse kohta ?

    VastaKustuta
    Vastused
    1. Saime tagasisidet, et vabad kohad täideti vähem kui tunniga, seega me küll otseselt ei tea, kes sinna said, aga ilmselt kõige kiiremad. Korraldaja lubas kõigile isiklikult teada anda, kuid kui ilmselt praeguseks pole vastust tulnud, siis ei ole enam vabu kohti. Hetkel on veel vabu kohti projektidesse Rumeenias, Lätis ja Leedus.

      Kustuta