Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

17 veebruar 2015

EVS vabatahtliku teenistuse projekt HERE THERE PLUS

Otsime EVS vabatahtlikku Bukaresti, Rumeeniasse teenistusse mis algab 1. septembrist 2015 (kestvus 9 kuud). Projekti nimeks on "HERE THERE PLUS" ning teemaks tegevuste korraldamine lastele ja noortele. Tegu on jätkuprojektiga, mis kestnud mitu aastat (ka kaks meie EVS vabatahtlikku on seal olnud/hetkel seal). Kandideerima on oodatud 18-30 aastased noored. Vabatahtlikule on tasuta majutus, toit, tegevused ning samuti saab iga kuu taskuraha (60 €). Samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses (edasi-tagasi). Lisaks sellele on vabatahtlikule ka erinevad koolitused (pre-departure, on-arrival, midterm, annual EVS event), keelekursused ja EVS vabatahtliku kindlustus. Projekti saatvaks organisatsiooniks on Seiklejate Vennaskond.
Loe projekti kohta lähemalt SIIT ja tutvu kindlasti ka eelmiste aastate vabatahtlike blogidega. 

Kandideerimiseks lae alla ja täida ära ANKEET (kausta just seda vormi, sest siin on juba saatva organisatsiooni andmed olemas), ja saada see koos oma inglise keelse motivatsioonikirja ja CV-ga aadressidele: evs.seiklejad@gmail.comactor_romania@yahoo.com ja vatavu.alina@gmail.com. Ära saada kirju eraldi, vaid lihtsalt üks kiri kolmele aadressile korraga (nii saame jälgida, et ka partnerid on saanud ankeedi samal ajal kui meie). 

Kandideerimistähtaeg on 1. märts 2015

Selleks, et osaleda antud projektis, ei tohi kunagi olla teinud pikaajalist EVSi. Rohkem kui 2 kuu pikkust EVSi saab teha ainult 1 kord elus.
Postitage kõik küsimused kommentaaridesse, et ka teised näeksid (võib-olla on samad küsimused). 

1 kommentaar:


 1. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www .bolavita. site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta