Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

22 veebruar 2015

Noortevahetus Lõuna-Itaalias

7.-14. aprill toimub Paolas, Itaalias noortevahetus, mille teemaks on sõnadeta suhtlus. Projektis kohtuvad kuue eri riigi noored. Eesti osalejatele on 6 kohta (18-30 a., noortejuht ülemise vanusepiiranguta). Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 270 € ulatuses (katab hetke seisuga 100 %).  

Tutvu projekti infopakiga SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 27.02ks (kaasa arvatud). 
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.
NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

3 kommentaari:

 1. Kahuks on infopakk "access denied". Ei pääse ligi.

  VastaKustuta
 2. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www .bolavita. site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta