Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

19 veebruar 2015

Töövarjuks Poola!

21. märts kuni 3. aprill toimub Poolas Erasmus + programmi poolt rahastatud töövarju projekt, mille raames on võimalik ühel eesti noorel veeta kaks nädalat Varssavis sealse noorteorganisatsiooni tööd jälgimas. 
Organisatsioon töötab põhiliselt kuulmisvaegusega noorte toetamise ning nede ühiskonda kaasamisega. Projekti raames tutvub eesti töövari erivajadustega noortega tegelevate organisatsioonidega, sprodi- ja kunstiteraapiaga tegelevate rehabilitatsioonikeskustega ning kohalike vabatahtlikega. 

Kohapealne majutus ja toit on tasuta ning reisikulud kaetakse 275 euro ulatuses (kui piletid varakult ära osta, siis omakulu ei ole). Eestlastele on vaid üks koht, nii et ole kiire! Kanideerimiseks peab olema vähemalt 18 aastane, kuid ülemine vanusepiirang puudub!

Kandideerimistähtaeg on 21. veebruar!
Kandideerimisvormi leiad SIIT.
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.
Küsimused positita kommentaaridesse või facebooki.

1 kommentaar:


 1. Bonus Deposit Sebesar 10% di deposit pertama s/d 2 Juta rupiah di www .bolavita. site sekarang juga ! Bolavita situs Agen judi online terbaik dan terpopuler di Indonesia yang sudah berdiri Lama dan Sudah terpercaya !

  Dan nikmati Event Lucky Draw Imlek 2019 Dengan Total Hadiah sebesar Rp 10.000.000,-

  Informasi selengkapnya hubungi :
  WA : +62812-2222-995
  BBM : BOLAVITA
  Line : cs_bolavita
  WeChat : BOLAVITA

  VastaKustuta