Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

13 veebruar 2015

Inimõiguste alane koolitus Ida-Türgis

5.-12. aprill toimub Van-is, Ida-Türgis koolitus, mille teemaks on inimõigused. Koolitusel on Eesti osalejatele 3 kohta (18-30). Lisaks on koolitusel kohal veel osalejad Slovakkiast, Leedust, Lätist, Türgist, Rumeenist, Poolast ja Bulgaariast. Koolitusel osalemine on tasuta (majutus, toit, koolitus), samuti kaetakse reisikulud kuni 360 € ulatuses (hetkel on võimalik saada kulud 100 % kaetud lennates läbi Istanbuli Vani + Turkish airlines annab tasuta hotelli vahemaandumise ajal Istanbulis).

Vaata projekti infopakki SIIN
Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

Kandideerimiseks täida ära ANKEET Hetke seisuga (26.02) 1 vaba koht, läheb kiremale!  Enne kandideerimist kindlasti kontrolli, kas saad antud kuupäevadel osaleda. 
Reisi peab alustama ja lõpetama Eestis. 

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar