Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

04 august 2015

Ei vihakõnele koolitus Bulgaarias, tegevused Eestis + kokkuvõttev seminar Gruusias

17. - 24. august toimub Bulgaarias koolitus, mille teemaks on vihakõne vastu & inimõigused.  Seejärel tuleb kohalikke tegevusi läbi viia Eestis ning detsembris toimub analüüsikohtumine Gruusias. Selleks, et kandideerida, peab olema valmis osalema kõigis kolmes projekti faasis. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noorsootöötajad ja noortejuhid (18+). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275  ulatusesProjektis on korraldajate poolne osalustasu 20 €

Hetkel on soodsaim lennata 17 august ja tagasi päev hiljem 25 august (1  lisaöö Bulgaarias tuleb ise katta). Istanbulis annab Turkish airlines tasuta 4* või 5* hotelli. Antud lennu puhul on vajalik passi olemasolu. Hostelis Sofias algavad alates 6.5 €, vt hindu SIIN. 
Tutvu projekti infopakiga SIIN.  
Kandideerimiseks täida ära ANKEET. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.