Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 august 2015

Noortevahetus Hispaanias

24. august - 1. september toimub La Cala De Mijas, Hispaanias noortevahetus, mille teemaks on keskkondKandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 15-17. Eesti osalejatele on 5 kohta (lisaks sellele grupijuht 18+).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 400 € ulatuses.

Projekti infopakis ei ole Eestit - põhjus selles, et oleme asenduspartner, ning asendame Venamaad. Lähipäevadel peaks partneri muutus aktsepteeritama ka Hispaania büroo poolt. 

Vaata projekti infopakki SIIN

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 5. augustiks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.