Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 august 2015

Noortevahetus Leedus

2. - 11. september toimub Mazeikiais, Leedus noortevahetus, mille teemaks on juhioskused. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16 - 23. Eesti osalejatele on 12 kohta (lisaks sellele kaks grupijuhti 18+).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 80 € ulatuses. Projektis on kohal Itaalia, Leedu ja Eesti osalejad. 

Vaata projekti infopakki SIIN

Osalemiseks täida ära ANKEET Hetkel (30.08) on mitmed vabad kohad osalejatele ja 1 vaba koht vanusepiiranguta! Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis kohe teele asuma (2. september). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.