Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

18 aprill 2016

Koolitus Saksamaal

1. - 8. mai toimub Weimaris koolitus, mille teemaks on rahvusvahelised koostöövõimalused. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 3 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 45 € ja Seiklejate Vennaskonna poolne  vabatahtlik osalustasu! (Loe SIIT, mis see on :)).

Võimalik lennata Leipzigisse, vt hinda SIIN. Või otselennuga Berliini ja sealt edasi bussi/rongiga, vaata hinda SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN.


Salvesta ankeedis esitatud andmed ka arvutisse, sest juhul kui osutud valituks, tuleb ära täita ka korraldajate poolne ankeet. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.