Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

06 aprill 2016

Otsime kahte grupijuhti APV-le Rumeenias

22.-24. aprill toimub Timisoara's Rumeenias ettevalmistav kohtumine, kus Eestist saavad osaleda kaks grupijuhti (18+). Ettevalmistavad kohtumised on planeerimaks juba rahastust saanud noortevahetusi, mis peaks toimuma:A1. Making growth sustainable: social entrepreneurship (Romania, 24 - 31 of August, 2016)

A2. Making growth sustainable: green entrepreneurship (Romania, 21 - 28 of September, 2016)


Kuupäevad pole veel päris kindlad (need võivad muutuda arutelu tulemusel) ning samuti pannakse paika kohtumisel projektide sisu. Hetkel ei ole meil rohkem infot planeeritavate noortevahetuste kohta, kui aeg ja teema - seega grupijuhtidest oleneb siinkohal väga palju :)

Kandideerijatelt eeldame ka kindlalt soovi siis ühest või teisest noortevahetuses hiljem osa võtta. Muidugi ei saa seda hetke seisuga keegi 100 % lubada, aga eeldame, et selleks on motivatsioon võimalusel olemas.

Reisikulud hüvitatakse 170 € ulatuses ja kohapeal on elamine ja toit tasuta. Odavaim ilmselt lennata Budapesti ja sealt edasi, võimalikke variante uuri SIIN.

Kandideeri täites ära taotlusvorm SIIN 07.04ks (kaasa arvatud).

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.