Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

26 aprill 2016

Noortevahetus Türgis

21. -29. mai toimub Arsuz's Türgis noortevahetus, mille teemaks on põgenikud ja migratsioon. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 18-30 (grupijuht 18+). Eesti osalejatele on 5 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 270 € ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 20 € ja Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 10 € (loe miks, SIIT).
Vaata projekti infopakki SIIN

Üks võimalik lend algusega Riiast, vt hinda SIIN. Samas on võimalus lennata ka Tallinnast Istanbuli ja sealt edasi kohaliku lennufirmaga. 

Türki reisimiseks on vajalik pass, mis kehtib vähemalt 6 kuud!

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 30.04ks (kaasa arvatud). NB! Ankeet tuleb täita inglise keeles. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.