Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

27 aprill 2016

Koolitus Rumeenias "Let's Go Outside!"

9.-18. juuli toimub Baile Tusnad'is Rumeenias koolitus, mille teemaks on õppemeetodid õues. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud aktiivsed noored, noortejuhid, koolitajad ja noortega töötavad inimesed (18+). Eesti osalejatele on 2 kohta. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud  275 € ulatuses. Projektis on Seiklejate Vennaskonna poolne osalustasu 20 € (loe miks, SIIT).

Vaata võimalike lennupiletite hinda SIIN

Vaata projekti infopakki SIIN. Projekti ajakava asub SIIN.

Kandideerimiseks täida ära taotlusvorm SIIN 04.05ks (kaasa arvatud). Palun salvestage oma vastused, sest hiljem tuleb ka ära täita korraldajate taotlusvorm. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar