Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

11 juuli 2015

Noortevahetus Itaalias "Grow conscious and feel your body"


29. juuli - 5. august
 toimub Luinos, Itaalias noortevahetus, mille teemaks on enda tundma õppimine. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 14-18. Eesti osalejatele on 6 kohta. Lisaks osalejatele otsime grupijuhti, kes saaks osa võtta nii ettevalmistavast kohtumisest (11-14. juuni) kui noortevahetusest. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 170 € ulatuses (ka ettevalmistava kohtumise puhul).Piletid algusega Riiast 11.-14. juuni - vaata hinda SIIN.
Piletid algusega Tallinnast 29. juuli - 5. august - vaata hinda SIIN.
Tutvu projekti infopakiga SIIN.
Vaata ettevalmistava kohtumise päevakava ja näidis noortevahetuse kava SIIN.  Korralikumalt vaatamiseks lae fail arvutisse. 
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 14. maiks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 
Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  
NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.Kui kandideerid samaaegselt mitmesse projekti, too lisainfos välja oma esimene eelistus! Praktika on näidanud, et copy-paste avaldused ei ole väga edukad :)