Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

15 juuli 2015

Noortevahetus Sloveenias

17. - 27. august toimub Frankolovos, Sloveenias noortevahetus, mille teemaks on sallivus. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 17 - 25. Eesti osalejatele on 6 kohta (grupijuht 18+).  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 220 € ulatuses.

Erinevaid odavlende saab vaadata SIIT. Otse Tallinnast selline variant (tagasi päev hiljem). Kindlasti on ka muid variante.
Vaata projekti infopakki SIIN. Ajakava on SIIN

Kandideerimiseks täida ära ANKEET 18. juuliks 2015 (kaasa arvatud). Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.