Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 juuli 2015

Koolitus Albaanias

11. - 17. august toimub Ida-Albaanias koolitus, mille eesmärgiks on uurida loovaid lahendusi noorsootöös. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noorsootöötajad ja noortejuhid (18+). Eestil on 1 koht. Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse reisikulud 275  ulatuses. Projektis on korraldajate poolne osalustasu 30 €

Tutvu projekti infopakiga SIIN.  
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 2. juuliks 2015 (kaasa arvatud). 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC -ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.

NB! Projektis saad osaleda siis kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist. 

Kava:A temporary day program looks like:
11 August: arrival
12 August: Getting to know, drama games, cultural evening
13 August: what's youth work, non formal education, learning by doing, team building games
14 August: study trip and sigh seeing
15 August: role and position of youth workers, what's EVS, define rules and obligations
16 August:  design your perfect dream, exploring Erasmus+, Future planning and evaluation
17 August: departure

The participants are coming from Lithuania, Malta, Estonia, Italy, Albania, Bulgaria, Kosovo, Macedonia, Greece, Romania, Serbia, Czech republic and the Netherlands. Together with local staff and team of trainers the group composition is 24 person in total. On purpose we chose to work with a small group. This in order to ensure for example the intensity of the training and to work closely towards a trust relationships between participants whereby feedback process better can proceed with more ground. More "
"Creative strategies To approach Challenging Youth"detail follows once we have finished the list of participants.