Seiklejate Vennaskond on noorteorganisatsioon, mis loodi mitteformaalsel kujul juba aastal 2003, praeguseks on tegu MTÜ-ga. Aastatel 2004-2015 oleme korraldanud üheksa noortevahetust ja kaheksa koolitust Eestis ja viinud läbi mitmeid kohalikke üritusi. Oleme üks Eesti suurimaid saatvaid organisatsioone, saates aastas sadu noori ja noortega töötavaid inimesi noortevahetustesse ja koolitustele. Samuti oleme saatev organisatsioon EVS vabatahtlikele, meil on projekte nii Euroopas, Aasias kui Aafrikas.

01 juuli 2015

Noortevahetus Rumeenias

17. - 29. september toimub Bacaus, Rumeenias noortevahetus, mille teemaks on keskkond ja tervislikud eluviisid. Kandideerima on oodatud teemast huvitatud noored vanuses 16 - 25. Eesti osalejatele on 5 kohta. 

Grupijuhil tuleb osaleda ka ettevalmistaval kohtumisel, mis toimub 10.-13. juuli 2015.  Osalemine projektis on tasuta (majutus, toit, tegevused), samuti kaetakse lennupiletid 170 € ulatuses (ka ettevalmistava kohtumise puhul). 


Vaata projekti infopakki SIIN
Kandideerimiseks täida ära ANKEET 2. juuliks 2015 (kaasa arvatud) juhul kui kandideerid grupijuhiks. Kandideerimistähtaeg on 10. juuli, kui kandideerid osalejaks. 

Enne kandideerimist veendu, et saad antud kuupäevadel osaleda ja ole valmis oma osalust kinnitama paari päeva jooksul (juhul kui osutud valituks). 

Tutvu projektidesse mineja ABC-ga SIIN. Küsimused postita kommentaaridesse või facebooki.  

NB! Projektis saad osaleda, kui sa elad antud hetkel Eestis ja reisid projekti Eestist.